Georgia
Brock Bowers, te, 6-3, 225, Napa, Napa, Calif.
Javon Bullard, cb, 6-0, 183, Baldwin, Milledgeville, Ga.
Lovasea Carroll, rb, 6-0.5, 189, IMG Academy, Bradenton, Fla.
Chaz Chambliss, olb, 6-2, 239, Carrollton, Carrollton, Ga.
David Daniel, ath, 6-1, 180, Woodstock, Woodstock, Ga.
Marlin Dean, dt, 6-6, 265, IMG Academy, Elberton, Ga.
Jamon Dumas-Johnson, ilb, 6-1, 235, St. Frances Academy, Baltimore, Md.
Dylan Fairchild, og, 6-5, 298, West Forsyth, Cumming, Ga.
Nyland Green, cb, 6-2, 183, Newton, Covington, Ga.
Tyrion Ingram-Dawkins, dt, 6-5, 298, Gaffney, Gaffney, S.C.
Jonathan Jefferson, sde, 6-4, 255, Douglas County, Douglasville, Ga.
Kamari Lassiter, cb, 6-0, 185, American Christian, Tuscaloosa, Ala.
Jackson Meeks, wr, 6-2, 190, Central, Phenix City, Ala.
Amarius Mims, ot, 6-7, 315, Bleckley County, Cochran, Ga.
Adonai Mitchell, wr, 6-3, 190, Cane Ridge, Antioch, Tenn.
Smael Mondon, olb, 6-3, 220, Paulding County, Dallas, Ga.
Micah Morris, ot, 6-4, 316, Camden County, Kingsland, Ga.
Xavian Sorey, olb, 6-3, 214, IMG Academy, Bradenton, Fla.
Brock Vandagriff, dual, 6-3, 205, Prince Avenue Christian School, Bogart, Ga.
Jared Wilson, og, 6-4, 325, West Forsyth, Clemmons, N.C.
Georgia Tech
Zeek Biggers, dt, 6-6, 325, West Rowan, Mount Ulla, N.C.
Leo Blackburn, te, 6-5, 217, Westlake, Atlanta, Ga.
James BlackStrain, wr, 6-2, 180, Holy Trinity Episcopal Academy, Cocoa, Fla.
Sirad Bryant, s, 6-1, 184, Crisp County, Cordele, Ga.
Grey Carroll, sde, 6-3, 260, Alcoa, Alcoa, Tenn.
Noah Collins, wde, 6-3.5, 215, Grayson, Loganville, Ga.
Kaleb Edwards, s, 6-0, 195, Dacula, Dacula, Ga.
Weston Franklin, og, 6-4, 308, Wayne County, Jesup, Ga.
Jamal Haynes, ath, 5-9, 175, Grayson, Loganville, Ga.
Jakiah Leftwich, ot, 6-6, 302, Westlake, Atlanta, Ga.
Chayden Peery, pro, 6-3, 215, Sierra Canyon, Chatsworth, Calif.
Ben Postma, te, 6-4, 225, Cy Ranch, Cypress, Texas
Joshua Robinson, wde, 6-4, 235, Douglas County, Douglasville, Ga.
Malik Rutherford, wr, 5-9, 165, Champagnat Catholic – Hialeah, Hialeah, Fla.
David Shanahan, p, 6-0, 180, ProKick Australia, Australia
Trenilyas Tatum, olb, 6-2, 208, Mount Zion, Jonesboro, Ga.
Illinois
Zachary Barlev, og, 6-4, 292, Plainfield East, Plainfield, Ill.
Patrick Bryant, wr, 6-3, 187, Atlantic Coast, Jacksonville, Fla.
Samari Collier, dual, 6-3, 220, DeSoto, DeSoto, Texas
Daniel Edwards, cb, 5-11, 155, Winter Park, Winter Park, Fla.
Josh Gesky, ot, 6-5, 265, Manteno, Manteno, Ill.
Prince Green, wr, 6-2, 190, Griffin, Griffin, Ga.
Cole Kirkpatrick, wr, 6-0, 180, Argyle, Argyle, Texas
Josh Kreutz, oc, 6-2, 260, Loyola Academy, Wilmette, Ill.
Sedarius McConnell, sde, 6-3, 260, Westlake, Atlanta, Ga.
Dylan Rosiek, ilb, 6-1, 210, East Lake, Tarpon Springs, Fla.
DD Snyder, s, 6-0, 175, Tampa Catholic, Tampa, Fla.
Tyler Strain, cb, 5-10, 180, Pace, Milton, Fla.
Joriell Washington, s, 6-2, 178, Fort Myers, Fort Myers, Fla.
Brody Wisecarver, og, 6-4, 317, DeSmet, Saint Louis, Mo.
Indiana
James Evans, p, 6-1, 207, ProKick Australia, New Zealand
Vinny Fiacable, og, 6-4, 300, Bishop Dwenger, Fort Wayne, Ind.
Maurice Freeman, s, 6-0, 190, Oscar Smith, Chesapeake, Va.
Jordan Grier, ath, 6-0, 185, Cedar Grove, Ellenwood, Ga.
David Holloman, rb, 5-11, 200, Avondale, Auburn Hills, Mich.
Trenten Howland, ath, 6-2, 218, Joliet West, Joliet, Ill.
Cooper Jones, sde, 6-6, 245, Valparaiso, Valparaiso, Ind.
Donaven McCulley, dual, 6-5, 195, Lawrence North, Indianapolis, Ind.
Joshua Sales, ot, 6-6, 285, Brownsburg, South Bend, Ind.
Jaquez Smith, wr, 6-1, 190, Westlake, Atlanta, Ga.
Larry Smith, s, 5-10, 170, Oakleaf, Jacksonville, Fla.
Aaron Steinfeldt, te, 6-5, 230, Bloomington North, Bloomington, Ind.
Jordyn Williams, wr, 6-1, 182, Trinity Christian School, Cedar Hill, Texas
Iowa
Jeffrey Bowie, sde, 6-5, 245, West Branch, West Branch, Iowa
Brody Brecht, wr, 6-4, 205, Ankeny, Ankeny, Iowa
Arland Bruce IV, ath, 5-10, 193, Ankeny, Olathe, Kan.
Connor Colby, og, 6-5, 305, John F Kennedy, Cedar Rapids, Iowa
David Davidkov, ot, 6-6, 295, New Trier, Winnetka, Ill.
Cooper DeJean, s, 6-2, 195, Battle Creek-Ida Grove, Ida Grove, Iowa
Gennings Dunker, og, 6-5, 290, Lena-Winslow, Lena, Ill.
Jaden Harrell, ilb, 6-2, 215, Urbandale, Urbandale, Iowa
Keagan Johnson, ath, 6-1, 180, Bellevue West, Bellevue, Neb.
Joey Labas, dual, 6-4, 190, Brecksville-Broadview Heights, Broadview Heights, Ohio
Griffin Liddle, dt, 6-3, 270, Bettendorf, Bettendorf, Iowa
Max Llewellyn, sde, 6-5, 230, Urbandale, Urbandale, Iowa
Jeremiah Pittman, dt, 6-2, 255, St. Viator, Arlington Heights, Ill.
Karson Sharar, ath, 6-3, 205, Iowa Falls Alden, iowa Falls, Iowa
Beau Stephens, ot, 6-6, 295, Blue Springs, Blue Springs, Mo.
Justice Sullivan, wde, 6-1, 220, Eden Prairie, Eden Prairie, Minn.
Zach Twedt, ath, 6-3, 205, Roland-Story, Story City, Iowa
Iowa St.
Jim Bonifas, ot, 6-5, 255, Dubuque Senior, Dubuque, Iowa
Howard Brown, dt, 6-2, 288, Lincoln College Prep, Kansas City, Mo.
Beau Freyler, s, 6-2, 195, Pine Creek, Colorado Springs, Colo.
Jayden Gray, wde, 6-3, 235, Eaton, Haslet, Texas
Ben Langston, S, 6-2, 190, Blinn College
Tyler Maro, ot, 6-7, 260, Assumption, Davenport, Iowa
Carston Marshall, olb, 6-3, 205, Wadsworth, Wadsworth, Ohio
Myles Mendeszoon, wde, 6-4, 195, Chardon, Chardon, Ohio
Tristan Michaud, wr, 6-5, 200, Clarkson Football North, Mississauga, Canada
Tyler Moore, te, 6-5, 245, Johnston, Johnston, Iowa
Jaylin Noel, wr, 5-11, 170, Park Hill, Kansas City, Mo.
Tyler Onyedim, dt, 6-3, 277, Foster, Richmond, Texas
Joey Petersen, wde, 6-4, 220, North Scott, Eldridge, Iowa
Myles Purchase, cb, 5-11, 170, Cherry Creek, Englewood, Colo.
Aidan Ralph, olb, 6-3, 195, De La Salle Institute, Chicago, Ill.
Dodge Sauser, ot, 6-4.5, 270, Grinnell Community Senior, Grinnell, Iowa
Deon Silas, apb, 5-6, 170, Steinbrenner, Lutz, Fla.
Malik Verdon, ath, 6-3.5, 205, Hamilton, Hamilton, Ohio
Kansas
D’Marion Alexander, wde, 6-5, 215, China Spring, China Spring, Texas
Mason Brotherton, te, 6-4.5, 242, Mena, Mena, Ark.
Omar Burroughs Jr., s, 5-9.5, 167, IMG Academy, Savannah, Ga.
Cam’Ron Dabney, ath, 5-10.5, 175, Riverside Military Academy, Gainesville, Ga.
Tommy Dunn Jr., sde, 6-3, 255, Naaman Forest, Garland, Texas
Ben Easters, pro, 6-3, 195, Brownsburg, Brownsburg, Ind.
Jayson Gilliom, s, 6-2, 190, North Gwinnett, Suwanee, Ga.
Devin Neal, rb, 5-11, 208, Lawrence, Lawrence, Kan.
Majik Rector, wr, 5-9, 152, Lancaster, Lancaster, Texas
Kelan Robinson, wr, 6-2, 183, South Grand Prairie, Grand Prairie, Texas
Corey Robinson II, ot, 6-5, 270, Roswell, Roswell, Ga.
Tanaka Scott, wr, 6-4, 190, Murphy, Mobile, Ala.
Andrew Simpson, olb, 6-1, 220, St. John Bosco, Bellflower, Calif.
Trey Staley, olb, 6-2, 200, Brookwood, Snellville, Ga.
De’Kedrick Sterns, ot, 6-4, 272, Del Valle, Del Valle, Texas
DeVonte Wilson, cb, 6-3, 190, Robert F Munroe Day School, Quincy, Fla.
Deldrick Withers, sde, 6-4, 245, Joe T. Robinson, Little Rock, Ark.
Larson Workman, ot, 6-5, 265, Ganado, Ganado, Texas
James Wright, ath, 6-1, 195, Lakewood, Sumter, S.C.
Kansas St.
Omar Daniels, cb, 6-0, 180, Colquitt County, Moultrie, Ga.
RJ Garcia II, wr, 6-1, 170, Berkeley Prep, Tampa, Fla.
Gaven Haselhorst, ilb, 6-1, 230, Hays, Hays, Kan.
Brenen Hawkins, wr, 6-3, 200, Colleyville Heritage, Colleyville, Texas
Ozzie Hoffler, wde, 6-3, 220, Woodward Academy, Atlanta, Ga.
Krew Jackson, s, 6-5, 200, Queen Creek, Queen Creek, Ariz.
Darell Jones, ath, 5-11, 166, Field Kindley, Coffeyville, Kan.
Andrew Leingang, oc, 6-5, 270, Century, Bismarck, N.D.
Marvin Martin, s, 6-0, 185, Trinity Christian School, Cedar Hill, Texas
Davonte Pritchard, ath, 6-1, 200, Gardner Edgerton, Gardner, Kan.
Jake Rubley, pro, 6-3, 205, Valley, Littleton, Colo.
Devrin Weathers, ath, 6-1, 195, Webb City, Webb City, Mo.
Austin Weiner, ot, 6-7, 240, Gardner Edgerton, Gardner, Kan.
Brayden Wood, dt, 6-3, 267, Fairview, Boulder, Colo.
Kentucky
Wilson Berry, p, 6-0, 175, ProKick Australia, Australia
Jager Burton, og, 6-4, 271, Frederick Douglass, Lexington, Ky.
Dekel Crowdus, wr, 5-10.5, 165, Frederick Douglass, Lexington, Ky.
Jordan Dingle, te, 6-4, 235, Bowling Green, Bowling Green, Ky.
Jamarius Dinkins, sde, 6-6, 255, Walnut Ridge, Columbus, Ohio
Maxwell Hairston, cb, 6-1, 175, West Bloomfield, West Bloomfield, Mich.
Adrian Huey, cb, 5-10.5, 160, Hillsboro, Nashville, Tenn.
Christian Lewis, wr, 6-3, 190, Pleasant Grove, Pleasant Grove, Ala.
Jordan Lovett, s, 6-2, 195, North Hardin, Radcliff, Ky.
Chauncey Magwood, wr, 6-0, 187, Lee County, Leesburg, Ga.
Paul Rodriguez, ot, 6-5.5, 305, William Mason, Mason, Ohio
Devonte Ross, ATH, 6-0, 170, Cartersville, GA
Kahlil Saunders, sde, 6-5, 260, Grissom, Huntsville, Ala.
Kaiya Sheron, pro, 6-3.5, 195, Somerset, Somerset, Ky.
Martez Thrower, olb, 6-1, 220, Wilcox County, Rochelle, Ga.
Trevin Wallace, ilb, 6-2, 209, Wayne County, Jesup, Ga.
David Wohlabaugh, ot, 6-6, 280, Walsh Jesuit, Stow, Ohio
La’Vell Wright, rb, 6-0, 204, North Hardin, Radcliff, Ky.
Louisville
Jaylin Alderman, ilb, 6-1, 215, Valdosta, Valdosta, Ga.
Caleb Banks, sde, 6-6, 255, Southfield, Southfield, Mich.
Victoine Brown, sde, 6-4, 227, Grayson, Loganville, Ga.
Demetrius Cannon, wr, 6-3, 205, Trinity Catholic, Saint Louis, Mo.
Rance Conner, cb, 5-10, 173, Booker T. Washington, Miami, Fla.
Trevion Cooley, rb, 5-11, 208, Knightdale, Knightdale, N.C.
Ryheem Craig, wde, 6-3, 212, Alexander Central, Taylorsville, N.C.
Derrick Edwards, cb, 5-11, 175, Space Coast, Cocoa, Fla.
Ashton Gillotte, wde, 6-4, 220, Boca Raton, Boca Raton, Fla.
Michael Gonzalez, og, 6-4, 280, Sun Valley, Monroe, N.C.
Aaron Gunn, og, 6-3, 308, Union Area, New Castle, Pa.
Jackson Hamilton, ilb, 6-1, 205, Blessed Trinity Catholic, Roswell, Ga.
Ahmari Huggins-Bruce, wr, 5-10, 163, Dillon, Dillon, S.C.
TJ Lewis, dual, 6-4, 186, Glynn Academy, Brunswick, Ga.
Victor Mullen, te, 6-6, 255, Marquette, Ottawa, Ill.
Bralyn Oliver, s, 6-2, 195, William Amos Hough, Cornelius, N.C.
Christian Pedersen, te, 6-5, 230, Junipero Serra, San Mateo, Calif.
Benjamin Perry, s, 6-3, 190, Mount Carmel, Chicago, Ill.
TJ Quinn, s, 6-1, 200, Lowndes, Valdosta, Ga.
RJ Sorensen, sde, 6-4, 240, St. Thomas Aquinas, Fort Lauderdale, Fla.
Kani Walker, cb, 6-2, 194, Douglas County, Douglasville, Ga.
LSU
Jack Bech, wr, 6-2, 215, St. Thomas More, Lafayette, La.
Zavier Carter, olb, 6-4, 193, Hapeville Charter, Atlanta, Ga.
Derrick Davis Jr., s, 6-1, 194, Gateway, Monroeville, Pa.
Garrett Dellinger, ot, 6-5, 280, Clarkston, Clarkston, Mich.
Armoni Goodwin, rb, 5-8, 190, Hewitt-Trussville, Trussville, Ala.
Chris Hilton, wr, 5-11.5, 169, Zachary, Zachary, La.
Landon Jackson, wde, 6-6, 240, Pleasant Grove, Texarkana, Texas
Corey Kiner, rb, 5-10, 205, Roger Bacon, Cincinnati, Ohio
Matthew Langlois, s, 6-0, 185, Catholic Of Pointe Coupee, New Roads, La.
Damarius McGhee, cb, 6-1, 163, Pensacola Catholic, Pensacola, Fla.
Malik Nabers, WR, 6-0, 190, Southside, Youngsville, La.
Garrett Nussmeier, pro, 6-1.5, 182, Marcus, Flower Mound, Texas
Greg Penn III, ilb, 6-1, 225, DeMatha Catholic, Hyattsville, Md.
Sage Ryan, s, 5-11, 193, Lafayette Christian Academy, Lafayette, La.
Jalen Shead, te, 6-4, 240, Olive Branch, Olive Branch, Miss.
Deion Smith, wr, 6-1.5, 172, Jackson Academy, Jackson, Miss.
Maason Smith, dt, 6-5, 316, Terrebonne, Houma, La.
Navonteque Strong, ILB, 6-0, 230, Mississippi Gulf Coast CC, perkinston, MS
Peyton Todd, p, 6-5, 210, West Monroe, West Monroe, La.
Maryland
Tommy Akingbesote, dt, 6-4, 270, Charles Herbert Flowers, Upper Marlboro, Md.
Joseph Bearns, te, 6-2, 245, St. Frances Academy, Baltimore, Md.
Terrance Butler, wde, 6-3, 220, St. Frances Academy, Baltimore, Md.
Corey Coley Jr., s, 6-1, 170, Trinity Christian Academy, Jacksonville, Fla.
CJ Dippre, te, 6-5, 245, Lakeland, Jermyn, Pa.
Tai Felton, wr, 6-2, 172, Stone Bridge, Ashburn, Va.
Roman Hemby, rb, 6-0, 195, John Carroll School, Bel Air, Md.
Leron Husbands, te, 6-3, 207, Charles Herbert Flowers, Washington, District of Columbia
Darrell Jackson, sde, 6-5.5, 258, Gadsden County, Havana, Fla.
Branden Jennings, lb, 6-3, 225, Sandalwood, Jacksonville, Fla.
Taizse Johnson, dt, 6-1, 290, St. John’s, Washington, District of Columbia
Antwain Littleton, fb, 6-0, 265, St. John’s, Washington, District of Columbia
Kyle Long, ot, 6-6, 300, Hazelwood Central, Florissant, Mo.
Colby McDonald, rb, 5-10.5, 200, St. John’s, Washington, District of Columbia
Andre Porter, dt, 6-3, 300, Washington, Washington, Pa.
Demeioun Robinson, wde, 6-3, 220, Quince Orchard, Gaithersburg, Md.
ZionAngelo Shockley, wde, 6-4, 230, St. Frances Academy, Baltimore, Md.
Gereme Spraggins, lb, 6-2, 230, Hutchinson JC, Gambrills, Md.
Dante Trader Jr., cb, 6-0, 180, McDonogh School, Owings Mills, Md.
Jayon Venerable, ath, 5-11, 193, Archbishop Spalding, Severn, Md.
Weston Wolff, te, 6-4, 210, Venice, Venice, Fla.
Miami
Elijah Arroyo, te, 6-4, 210, Independence, Frisco, Texas
Andres Borregales, k, 5-11, 140, Champagnat Catholic – Hialeah, Hialeah, Fla.
Kahlil Brantley, te, 6-2, 205, Northwestern, Opa Locka, Fla.
Romello Brinson, wr, 6-2, 180, Northwestern, Miami, Fla.
Malik Curtis, ath, 5-11, 160, Bishop Verot, Fort Myers, Fla.
Thomas Davis, ilb, 6-0.5, 235, Lowndes, Valdosta, Ga.
Thad Franklin, rb, 6-0, 225, Chaminade-Madonna Prep, Hollywood, Fla.
Jacolby George, wr, 5-11, 161, Plantation, Fort Lauderdale, Fla.
Allan Haye, dt, 6-1, 296, Chaminade-Madonna Prep, Hollywood, Fla.
Jabari Ishmael, wde, 6-5, 210, Columbus, Miami, Fla.
Tyler Johnson, olb, 6-2, 200, Killian, Miami, Fla.
Kamren Kinchens, s, 5-11, 201, Northwestern, Miami, Fla.
Michael McLaughlin, ot, 6-7, 290, Marjory Stoneman Douglas, Pompano Beach, Fla.
Ryan Rodriguez, oc, 6-3, 280, Columbus, Miami, Fla.
Laurence Seymore, og, 6-1.5, 293, Miami Central, Miami, Fla.
Brashard Smith, wr, 5-8.5, 190, Miami Palmetto, Miami, Fla.
Chase Smith, ath, 6-3, 190, Melbourne Senior, Melbourne, Fla.
Leonard Taylor, dt, 6-4, 265, Miami Palmetto, Miami, Fla.
Deshawn Troutman, ilb, 6-1, 205, Edgewater, Miami, Fla.
James Williams, s, 6-5, 218, American Heritage, Opa Locka, Fla.
Michigan
Raheem Anderson, oc, 6-3, 298, Cass Technical, Detroit, Mich.
Andrel Anthony, wr, 6-2, 175, East Lansing, East Lansing, Mich.
Kechaun Bennett, sde, 6-4, 220, Suffield Academy, Suffield, Conn.
Rayshaun Benny, dt, 6-5, 275, Oak Park, Oak Park, Mich.
Tristan Bounds, ot, 6-7.5, 285, Choate Rosemary Hall, Wallingford, Conn.
Junior Colson, olb, 6-2, 228, Ravenwood, Brentwood, Tenn.
Greg Crippen, oc, 6-4, 285, IMG Academy, Bradenton, Fla.
Cristian Dixon, wr, 6-2, 187, Mater Dei, Santa Ana, Calif.
Tommy Doman, p, 6-3, 170, St. Mary’s, West Bloomfield, Mich.
Tavierre Dunlap, rb, 6-0, 196, Del Valle, Del Valle, Texas
Donovan Edwards, rb, 5-11, 190, West Bloomfield, West Bloomfield, Mich.
Giovanni El-Hadi, ot, 6-5, 285, Adlai Stevenson, Sterling Heights, Mich.
Dominick Giudice, wde, 6-4, 250, Mater Dei, Freehold, N.J.
TJ Guy, wde, 6-4, 240, Mansfield, Mansfield, Mass.
Louis Hansen, te, 6-4.5, 232, St. Sebastian’s, Needham, Mass.
Ikechukwu Iwunnah, dt, 6-4, 275, Lakeview Centennial, Garland, Texas
J.J. McCarthy, pro, 6-3, 190, IMG Academy, La Grange Park, Ill.
Tyler McLaurin, olb, 6-2, 210, Bolingbrook, Bolingbrook, Ill.
Rod Moore, s, 5-11, 180, Northmont, Clayton, Ohio
Xavier Worthy, wr, 6-1, 160, Central East, Fresno, Calif.
Michigan St.
Kameron Allen, te, 6-5, 220, North Forney, Forney, Texas
Brandon Baldwin, ot, 6-7, 315, Independence JC, Southfield, Mich.
Antoine Booth, cb, 6-0, 185, DeMatha Catholic, Baltimore, Md.
Ethan Boyd, ot, 6-7, 285, East Lansing, East Lansing, Mich.
Charles Brantley, cb, 6-0, 160, Venice, Venice, Fla.
Carson Casteel, ilb, 6-3, 210, Florence, Florence, Ala.
Hampton Fay, pro, 6-5, 210, All Saints Episcopal, Fort Worth, Texas
Ma’a Gaoteote, lb, 6-1, 225, St. John Bosco, Bellflower, Calif.
Michael Gravely Jr., s, 6-1, 193, Euclid, Cleveland, Ohio
Derrick Harmon, dt, 6-4.5, 359, Loyola, Detroit, Mich.
Steffan Johnson, cb, 6-0, 160, Venice, Venice, Fla.
A.J. Kirk, s, 6-0, 200, Archbishop Hoban, Columbus, Ohio
Alex Okelo, wde, 6-5, 217, Pearl-Cohn, Nashville, Tenn.
Davion Primm, rb, 6-0, 201, Oak Park, Oak Park, Mich.
Tyson Watson, sde, 6-6, 270, Warren Mott, Warren, Mich.
Kevin Wigenton, og, 6-5, 290, Hun School, Princeton, N.J.
MORE
Copyright © 2024 The Associated Press. All rights reserved. This material may not be published, broadcast, written or redistributed.